Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed feugiat turpis at massa tristique sagittis. Curabitur accumsan elit luctus nunc condimentum non gravida ipsum blandit. Pellentesque a ante ac nisl porttitor placerat id ac arcu.

Phasellus sit amet felis quis velit sollicitudin pellentesque ac ut dui. Ut sit amet dolor vel risus imperdiet placerat at non nisi. Mauris eu nisl non libero semper ornare ut in neque. Donec semper tellus id magna feugiat at eleifend urna volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed feugiat turpis at massa tristique sagittis. Curabitur accumsan elit luctus nunc condimentum non gravida ipsum blandit. Pellentesque a ante ac nisl porttitor placerat id ac arcu. Phasellus sit amet felis quis velit sollicitudin pellentesque ac ut dui. Ut sit amet dolor vel risus imperdiet placerat at non nisi. Mauris eu nisl non libero semper ornare ut in neque. Donec

SchoolProgrammeCategoryFeeEnrolledIntFemaleStarting salary
Beijing Normal University Business SchoolInternational Business Management Experimental ClassMiM20,000330117027,242
Beijing Normal University Business SchoolFinanceMiF20,00021704533,371
BeijingMBAMBA138,00030003851,078
Renmin Research Master in Management ProgramMiM24,00028906747,389
Renmin International MBA MBA178,0008694057,094
Cheung MBAMBA398,000432637132,196
CeibsCEIBS MBAMBA395,0001912845115,384
GuanghuaMaster of FinanceMiF158,00080154296,613
Peking University: GuanghuaInternational Master of Business AdministrationMBA188,000426236103,008
Xi’an Jiaotong Liverpool University, International Business School SuzhouMSc ManagementMiM120,00056306722,134
Xi’an Jiaotong Liverpool University, International Business School SuzhouMSc FinanceMiF120,0003238027,242
Southwestern University of Finance and Economics, School of Business AdministrationMaster in ManagementMiM30,00084116227,242
Southwestern University of Finance and Economics, School of Business AdministrationFull-Time MBAMBA56,00029904528,377
Tongji University School of Economics and ManagementMSc in Enterprise ManagementMiM20,00064178468,104
Tongji University School of Economics and ManagementMaster of FinanceMiF80,0004106636,890
Tongji University School of Economics and ManagementFull-Time MBAMBA178,0003235370,942
Fudan University School of ManagementFudan-LBS Global Master in ManagementMiM363,600385853
Fudan University School of ManagementFudan Master in FinanceMiF168,0005925952,754
Fudan University School of ManagementFudan International IMBAMBA269,80085134978,312
University of Science and Technology of China, School of ManagementMSc in Management Science and EngineeringMiM24,0004305134,052
University of Science and Technology of China, School of ManagementMSc in Financial EngineeringMiF24,0001803336,890
University of Science and Technology of China, School of ManagementFull-time International MBAMBA93,00016386342,565
Zhejiang University, School of ManagementFull-time MBAMBA138,0006134958,946
Shanghai Advanced Institute of Finance at SJTUMaster of FinanceMiF138,00051144580,590
Shanghai Advanced Institute of Finance at SJTUFinance MBAMBA308,0004904375,482
Shanghai Jiao Tong University: AntaiManagement Science and Engineering, Business AdministrationMiM21,8022936944,268
Shanghai Jiao Tong University: AntaiMaster of FinanceMiF128,0006075245,970
Shanghai Jiao Tong University: AntaiIMBA/China Leader for Global OperationsMBA188,56898204390,806

ipsum blandit. Pellentesque a ante ac nisl porttitor placerat id ac arcu. Phasellus sit amet felis quis velit sollicitudin pellentesque ac ut dui. Ut sit amet dolor vel risus imperdiet placerat at non nisi. Mauris eu nisl non libero semper ornare ut in neque. Don

Dataview
Dataview

nisi. Mauris eu nisl non libero semper ornare ut in neque. Donec semper tellus id magna feugiat at eleifend urna volutpat.Lorem ipsum dolor, consectetur adipiscing elit. Sed feugiat turpis at massa tristique sagittis.

Copyright The Financial Times Limited 2018. All rights reserved.

Comments have not been enabled for this article.